Shakira hastanedeki babasını ziyaret edip, ayaklarını öptü

Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique ile dünyaca ünlü müzikçi Shakira’nın aşkı kısa bir müddet evvel sona ermiş; 11 yıldır memnun bir birliktelik sürdüren çiftin ilgisinin bitmesinde aldatma argümanları ve ihanet skandalı gündeme gelmişti. Shakira, geçtiğimiz aylarda ise olaylı ayrılık hakkında birinci kere konuşmuştu.

“MUHTEMELEN HAYATIMIN EN KARANLIK DÖNEMİ”

Shakira, Pique için büyük fedakarlıklar yaptığını belirterek; “Yaşadıklarımdan birinci sefer bahsediyorum. Sessiz kaldım, bununla ilgili konuşmak güç. Olağan bir ayrılık yaşamadık zira. Yalnızca benim için değil, çocuklarım için de zordu. Çocuklarımı bu durumdan müdafaaya çalıştım. Zira onlar hayattaki en kıymetli varlıklarım. Okulda arkadaşlarından bir şey duyar, internette berbat habere rastlarlar ve bundan etkilenebilirler” demiş ve kelamlarına şöyle devam etmişti:

Bazen bana yaşadıklarım makûs bir hayal üzere geliyor lakin hayır, bu gerçek. Muhtemelen hayatımın en karanlık devri. Pique futbol oynamak ve şampiyonluklar kazanmak istiyordu. Onu desteklemek zorundaydım. Yalnızca onun için, aşk için bu fedakarlığı yaptım. Birinin bunu yapması gerekiyordu. Mesleğimi ikinci plana attım onun için.

BABASINA YARDIM ETTİ

Tüm bunların akabinde ünlü müzikçi Shakira, babası William Mebarak Chadid’e hastanede fizik tedavi seansına yardım ederken çekilen duygusal bir görüntüsünü paylaştı.

Bir doktor kenardan izlerken fizik tedavi tekniklerini kullanarak babasının bacaklarını hareket ettirmesine yardım ettikten sonra ayaklarını öpen Shakira; paylaşımına şu iletisi yazdı:

Hayat, hastane ziyaretleri ile Cadılar Bayramı kostümleri ortasında geçen bir şeydir.

ESKİ SEVGİLİSİ DE ZİYARET ETTİ

DailyMail’de yer alan habere nazaran; 45 yaşındaki Kolombiyalı müzikçi, geçen hafta 91 yaşındaki babasının Barselona’daki Teknon-Quiron kliniğine kabul edildiğini doğrulamıştı. Shakira’nın eski sevgilisi Gerard Pique de (35), ‘hala aile’ oldukları için William’ı hastanede ziyaret etmişti.

Hola!’nın bildirdiğine nazaran; Pique’nin hastanedeyken William’ı ziyaret ettiğini doğrulayan Shakira’nın annesi Nidia Ripoll olmuştu. Ripoll, Chadid’in ‘stabil’ bir durumda olduğunu lakin ne vakit hastaneden taburcu edileceğini bilmediklerini de söylemişti.

NE OLMUŞTU?

William Mebarak Chadid, bu sene Mayıs ayının sonlarında makûs bir formda düşerek hastaneye kaldırılmıştı. Haziran ayının başlarında Shakira, dehşetli olayı takipçileriyle paylaşmış ve şu sözleri kullanmıştı:

Yakın vakitte Barselona’da bir ambulansta gördüğüme dair çok sayıda telaşlı bildiri alıyorum. Bu fotoğrafların geçen hafta sonundan olduğunu, babamın ne yazık ki berbat bir biçimde düştüğünü ve şu anda güzelleşmekte olduğu hastaneye bir ambulansla götürülürken ona eşlik ettiğimi bilmenizi istedim. Lütfen tüm yeterli dileklerinizi esirgemeyin. Tüm sevginiz ve dayanağınız için her vakit olduğu üzere hepinize teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir